top of page

Gönderim Politikası

TESLİMAT

benbye.com.tr’den vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi ve telefon numaranızı kontrol etmeyi unutmayınız.

İADE

Kullanılmamış olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünün; tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

                                                                     
İade işlemini gerçekleştirebilmek için, https://benbye.com.tr/iletisim  linkini tıklayarak formu doldurmanız ve ürünü sitemizde bulunan adresimize göndermeniz gerekmektedir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine yapılacak geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 2 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

bottom of page